Preklady a tlmočenie z ukrajinčiny do slovenčiny a opačne

Preklady a tlmočenie zabezpečujeme na území Slovenska a Ukrajiny.

Naša ponuka

Úradné preklady

Poskytujeme úradné preklady, nazvané aj súdne preklady s okrúhlou pečiatkou a štátnym znakom pre právne účely.

Tlmočenie

Profesionálne tlmočenie na eventoch každého druhu, najmä obchodné stretnutia, konferencie.

Doplnkové služby

Široké spektrum doplnkových služieb, ako je vyhotovenie výpisu z registra trestov alebo apostille výpisov z registra trestov alebo nostrifikácia dokladov o vzdelaní, atď.

Kľúčové výhody

Kvalita

Pri prekladoch, ktoré sú určené pre využitie na území Slovenskej republiky, spolupracujeme výlučne s prekladateľmi, ktorí sú zaregistrovaní v zozname znalcov, tlmočníkov a prekladateľov, ktorý vedie Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky. Preklady, ktoré majú byť použité na Ukrajine, vypracovávame v zmysle právnych predpisov Ukrajiny, tak aby u našich klientov nedochádzalo k situáciám, že by ich preklady boli odmietnuté.

Rýchlosť

Preklady vypracovávame v najkratších možných dodacích lehotách. Štandardizované dokumenty (výpisy z registra trestov, doklady o vzdelaní...) v jazykovej kombinácii ukrajinský/slovenský jazyk sme pripravení preložiť do 24 hodín od dodania dokumentov na preklad. Preklady iných dokladov, a preklady v iných jazykových kombináciách vypracujeme po dohode s klientmi v čo najkratšom čase.

Flexibilita

Na doručenie dokumentov na preklad a na prevzatie hotových prekladov môžete využiť poštu, alebo kuriérske služby, prípadne využiť možnosť odovzdať, resp. prevziať preklad na jednom zo zberných miest, ktorých sieť sa postupne rozširuje. Preklad môžete odovzdať na jednom mieste, a prevziať ho na inom zbernom mieste, čo zrýchľuje a uľahčuje najmä cezhraničné odovzdávanie dokladov. Doklady na preklad môžu byť odovzdané napríklad na Ukrajine, a vyhotovené preklady si môžete prevziať na jednom zo zberných miest na Slovensku, resp. Vám môžu byť doručené poštou priamo na Slovensku, na Vami určenú adresu.

Máte otázky?

Náš tím je pripravený nájsť riešenie pre vaše potreby ohľadom prekladov.

Vyplňte tento formulár a my sa vám čoskoro ozveme.

Zavolajte mi späť

Pošlite nám svoj kontakt a my Vám zavoláme.

Získajte cenovú ponuku

Jednoduchý spôsob, ako rýchlo preložiť dokumenty. Objednajte si online niekoľkými kliknutiami.